Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #46129152

    törölt tag

    Sziasztok!
    Amatőrkén kérdeznék valamit.
    Van otthon PR-Telekom internetem, normál routerrel.
    Ezt kötöttem össze egy
    ASUS RT-N18U típusú wifis routerrel. Ebből kábelen meg a számítógép,a tv, valamint egy otthoni kamerarendszer.
    A wifit azt a telefonnal,tablettel, valamint a másik szobában levő tv-vel használom.
    2 problémám van:
    1. A telefonon nagyon sokszor lelassul a kapcsolat,szinte használhatatlanul, aztán meg visszajön, és minden rendben van. ( a telefon jó, mert itt bent a munkahelyemen, valamint más wifivel nem csinálja).
    Van egy másik wifi routerem is.Ha azt is rákötném az ASUS-ra és csinálnék még egy "wifi csatornát" otthon, amiről csak a telefon és a tablet menne, akkor az megoldás lehet, vagy csak rontana a helyzeten? Most 2.4 Ghz-en megy minden, de a második wifi routert tudom 5Ghz-en működtetni,és a telefon is tud kezelni 5 Ghz-es wifit.
    2. A másik,hogy a számítógép kábelen össze van kötve a routerrel, a tv is, és a számítógép van rákötve a tv-re is, azt használom Médialejátszóként. ( Lenovo ThinkCentre M700 Tiny )
    A tv-n látom a megosztott mappáit a számítógépnek, és le is játssza a videókat.
    Van arra lehetőség,hogy a számítógéphez kötött külső merevlemez tartalmát is lássa a hálózaton a tv?
    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák