Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rainf0r3st

    csendes tag

    Letezik olyan eset, hogy egy alaplapon tap hiba miatt meghibasodik a halozati kartya, de csak internet nem megy rajta?

    A szitu az hogy kisult a tapom, de nem mikozben ment a gep hanem reggel mar nem kapcsolt be. Vettem uj tapot minden jol megy de internetet nemtudok varazsolni a gepre. Windows 7 64bites OS van rajta es eddig jol ment illetve ocsem gepem is jol megy.

    Halozatot latja, a tobbi gepet ugyertem, ocsem gepere le is mentettem adatokat es nem volt problema csak internet nincs. Vettem 1 sima asus nx1001 halokartyat ha azt berakom elsem indul a gep, azaz elindul de megakad meg a bios elott (mind2 slotban), akkor is ha a masik le van tiltva. Kiprobaltam mar par megoldast amit neten irnak az unindentified network ellen de nem segitett eddig egyik sem, 2x huztam ujra a windowst es mind2 vinyot formaztam h biztos ne az legyen a baj szoval biztos nem az.

    Amiert bizonytalan vagyok az hogy 1-2 hettel a tap hiba elott is mar neha ment a net neha nem es amugy minden mas megy a mostani alaplappal kiveve az internet. Van valami modszer h 100% biztosra menjek hogy alaplapot kell cserelni?

Új hozzászólás Aktív témák