Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yogibear

    addikt

    válasz Gallmix #15696 üzenetére

    De külföldinél is azért kellene legalább egy app megerősítés szerintem úgy lenne értelme.

    Ez én is szorgalmaznám, hogy legalább olyan opcionális beállítás legyen a banki számlánál, hogy ha akarom, az utalás előtt kérjen megerősítést sms kóddal... ez persze az EU-n kívüli vásárlásokra érvényes, az EU-n belüliekre ez elvileg kötelező, kivéve ha a bank rendszere vásárlások rendszeressége folytán nem kéri...

    de megdöbbentő milyen esetek vannak, múltkor láttam ilyen riportot... csak fogtam a fejem... Nagyon nem foglalkozik ilyen dolgokkal az átlag. Ezért sikeresek a csalók...

    Ahogy sokszor írták, az emberek 30%-a funkcionális analfabéta...
    Másrészt nulla sokaknak a pénzügyi kultúrája...
    Harmadrészt semmi félsz nincs bennük, a saját pénzüket sem féltik sehol... nincs bennük semmi józan ész, hiába írja a bank a saját oldalán meg újságokban, mire vigyázzanak... csak kiadják egy tök ismeretlennek az adatokat...
    Pedig amióta kb minden a netem megy, lásd IoT... bele sem gondolnak, hogy mi minden infót össze lehet róluk szedni, lásd elég csak egy le nem védett webkamera és máris csomó mindent tudnak...

    „Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Új hozzászólás Aktív témák