Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bonasera

    tag

    válasz babem #3347 üzenetére

    Sziasztok!

    Üdv a régieknek és az újaknak! Remélem most már lesz időm gyakrabban felnézni a fórumra :)

    Babem!

    Ügyes vagy, ha egy éjjel eltudtad olvasni figyelmesen az egész fórumot, én már 3 napja esténként visszaolvasom a lemaradásom, pedig havonta 1x mindig felnézek a fórumra.
    Ha jól értettem a kérdésed, akkor az egész oscommerce telepítőt nem találod?
    pedig ott van a helyén: [link] és simán rámész a download fülre aztán katt! és letöltöd:) Egyszerű a telepítés, /nekem ;] :), mert vagy 100X telepítettem mire rájöttem dolgokra, mit, hogy, merre-meddig, hála ennek a fórumnak és segítőkész tagjainak/csak tudni kell utána beállítani. Ha rámész Vakondka osc. oldalára, van az oldalon egy magyarított install telepítő kiegészítése is. Miután feltelepítetted ellehet játszadozni a beállításokkal. Én pl a napokban teljessen ''relröptettem'' a szuperul működő webáruházam egy rossz feltöltés miatt. :W Hála Diabolónak segített ezerrel, köszönet még 1x érte :R ! Szóval csak óvatosan, ha már van meglévő shoppod......Ha meg ez lesz a legelső webáruházad, akkor szerintem te is jó párszor megfogod látogatni a fórumot amíg beállítod, úgy, hogy az tökéletesen működjön.


    További szép napot mindenkinek!

    Bonasera

Új hozzászólás Aktív témák