Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simi37

    őstag

    Sziasztok!
    Tavaly áprilisban kezdődött és azóta is tart, este elkezdtem ízeket nem vagy elképesztően tompán érezni. Idővel aztán reggel is jelentkezett a dolog. Kb úgy változik napközben ahogy a nap telik. Délre elmúlik de este fokozatosan visszatér szinte órát lehetne igazítani hozzá. Reggel és este ha kifújom az orromat akkor közben addig az 1-2 mp-ig minden visszajön és utána teljesen megszűnik az ízérzékelés akkor is ha előtte tompán volt valami. A tompaság olyan mint a látás színek nélkül, édes, savanyú, keserű,stb meg van de igen/nem szinten átmenet nélkül.
    A dolgok illatát tökéletesen érzem abban semmi tompulás nincs. Elég sok allergiám van, a parlagfű és a por a legsúlyosabbak, télen kívül mindenhova jut valami. Tavaly elég sokáig volt parlagfű a levegőben, gondoltam majd elmúlik most, hogy már nincs, de semmi sem változott pedig most nem igazán tudok olyanról ami kiválthatná. Év közben váltogattam az allergiás gyógyszereket néha segített talán, inkább placebonak mondanám utólag, mert elég random volt, hogy jobb lett-e tőle. Ezen kívül eddig a telekre nem jellemző módon elég erős allergiás tüneteim vannak most is, este brutálisan kapar a torkom, reggel tüsszögök egy sorozatot és 5-10 zsepit telefújok.
    Elsősorban tanácsra lenne szükségem, hogy találkoztatok-e már a hasonlóval, illetve hova kéne fordulni először.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

Új hozzászólás Aktív témák