Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz janos666 #2193 üzenetére

    Még pluszban hozzáteszem, hogy olyan is volt, mikor az aszisztens nő beráncigált újra a mérőszobába (mikor már az autó felé sétáltam, és a várakozó emberek utánam kiabálták a nevem, ezért visszafordultam), hogy bár ő nem orvos, de 'off-the-record' azt javasolja, hogy az anti-bakteriális orrkenőcs és anti-allergén bogyó és orrspray helyett inkább "fújkáljam csak az orrom" (mert a fújkálástól fogok hosszú távon meggyógyulni, a kenőcs és spray, illetve tabletta viszont hosszú távon ártalmas szerinte, maximum heteken, de nem éveken át használjam... de ez már lassan évtizede tart...). Na ez rakta kontrasztba a magánorvost, aki csak a női-bajúsza alatt suttogva mondta, hogy "inkább szívjam, mint fújjam" (miután leméricskélt, és azt javasolta, hogy ültessünk be egy 'szellő implantátumot', ami nekem egy nagy NEM NEM NEM, mert sohasem voltam még műtve és soha nem is akarok, nem még műanyag szart viselni magamba... ha nagyon kéne akkor titánium jöhetne belülre törött csont helyett, de műanyag kifelé nézve, ... hát NEM... bocs... szeretnék nyugodtan zuhanyozni vagy úszni anélkül, hogy elfertőződik az átszúrt luk a víztől). [Főleg, hogy a reumatológus úszást javasolt a nyakproblémáimra, ami kicsit gáz lenne egy nyitott sebbel a fülem alatt...]

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák