Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • házimozis

    tag

    válasz Cathfaern #4765 üzenetére

    Nekem csak gondom van vele. :O

    A Spybot S&D ami "a legjobb" integritásvédő és féregirtó, a 9.50ben keletkezett sütiket már nem tudja immunizálni.Mivel a sütik státusát átminősítették. Java része "ideiglenes" lett, így ha a verzióelődből átvett setuppal használod a személyes adattörlést, akkor az összes (könyvjelző) favikont folyton törli. (sütibe töltött féreg nem kell, az ideigleneseket kidobom)
    Ellenben az index.hu indapass protokolos felületére továbbra sem lehet vele belépni. (u.o. rossz mint 9.xx bármivel) Ez is süti ügy, manuál kerülés van rá. Az e-digital honlapján random nem jelenít meg dolgokat. Van, hogy képet van hogy objektumot. (9.27ig ment) Ezen az oldalon [link] ezt [link]a lapot meghívva, dob egy üres oldalt. (9.27ig perkfekt volt, ie7ben most is az)
    Flashplayer beépülős lapokon, 10ből kétszer a telepítse a FLplayer üzenetet adja, és elküld a 9.0ért, mikor fent van a 10.0 ie és non-ie változatban is. Van olyan beépülő ami ott van a könyvtárában, és ki sem listázza, nem is működik. (pl. az mp3at hazavágta)
    Ez nem javulás. Hol a korábban igért jobb kompatibilitás?

    Belül:
    A cache4 -et áthelyezték. Nem az application data-ban van, hanem a local settings-ben. (Lehet hogy ez a SS&D baja?) A cache4ben semminek nincs már kiterjesztése, így ha valami korábbi töltést amit eldobtál mégis meg akarsz tartani, Tcommanderrel kár is nézni. (presze van trükk - nem ma kezdtem)

    Továbbá van egy "lapozás" hibája is. Ha a "visszanyíl" gombot használom, akkor random (sok honlapon) keveri a saját/szerzői nézetet, ill. a mindenkép/nincsenkép állapotot. Ezt a kép újra töltése bal egérgomb javítja úgy, hogy az oldal összes képét egyszerre bedobja (niná cacheből) Életemben ilyet nem láttam

    Visszatenni a régi verziót nem engedi, lerogy. A javító telepítése részleges sikerü.
    ...Töröltem az operát eltávval, és a HDDről is. (a .reg bejegyzéseket is editorral) Felraktam újra. (tiszta telepítés) A hibák 90%a maradt.

    Nem hiszem, hogy az az üzemszerű állapot, hogy a fogyasztónak előírják, hogy egy "végleges kereskedelmi" változatba (hüje! ez ingyenes :DDD ) toljon bele nightly build-eket. Nem ezt ígérték, lehet mondani hogy becsaptak.
    Tökéletességet nem várthat senki (naivak se legyünk) de ennyi bug kicsit sok.

    Hogy ne csak szapuljam, a sebessége eeeeesszméletlen lett!! :Y

    A windows telepítésem 6 hónapos, és nem vagyok az a mindensz*rt felrakok típus. 3 gépen probáltam, ADSL és LAN (ami néha 25Mb/s ;] ) kapcsolaton is. A hibák egyformák. Ergo nem a gépeim vannak szíjjel pikarva. 9.27 ig elégedett voltam. Most viszont vonyítani lenne kedvem. :O

    Lehet hogy legyalulom, és visszateszem a 9.27et. Aztán várok 9.55 ig? :W Ebből is látszik, hogy fanatik-ja vagyok, de ezzel nem kéne visszaélni kedves opera.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák