Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz LonGleY #22784 üzenetére

    Tudom, hogy mi már sokat vitáztunk erről a témáról, de szerintem a felhasználók csoportosításának addig túl sok értelme nincs (kvázi mentegetve ezzel a fejlesztői brigádot vagy épp a menedzsmentet), amíg teljesen átlagos igényekkel rendelkező felhasználók is komoly hiányosságokat látnak a mostani Operában, ami miatt érthető módon sokan nem biztos, hogy akkora potenciált látnak benne, hogy erre váltsanak - és ezt most nem csak úgy légből kapott állítások alapján mondom, hanem itteni fórumos hozzászólások alapján (hangsúlyozom, nem az én/mi felhasználói igényeink alapján). És igen, ezek az érvek is sokszor elhangzottak, de továbbra is meglepőnek találom a changelogok túrása alapján (amit azért időről időre kíváncsiságból megteszek), hogy minden erőforrás bugok javítására megy el, és nincs egy olyan igazi megfogható, valódi új fejlesztés, amit büszkén mutathatnának be a felhasználóknak, és amivel újabb felhasználóbázist csábíthatnának el (és ha ez nem cél, akkor nem tudom, mi a cég célja), és itt már tényleg nem csak hetekről beszélünk, hanem sok-sok hónapról.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák