Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spe88

    senior tag

    Hát sokan el vannak ájulva az operátol én most raktam fel és először valóban tetszett de elég bugos... legalább is ez a legújabb 12.0

    Szóval a problémáim továbbra is:

    1 - Azt hol tudom beállítani, hogy ha letöltök egy torrentet automatikusan induljon el vele az utorrent, mert megkérdezi, hogy mit csináljon vele, de ott szürke a bepipálandó 'emlékezzen rá blabla' í gy nem tudom kiválasztani...

    2 - A másik, hogy minden sütit elfogadok még is folyamatosan kilép a weblapokról...

    3 - Illetve, ha keresni szeretnék vmi az adott oldalon, akkor a következő fülre lépve ugyanúgy be kell írnom a keresendő szót!

    illetve egy új:

    4 - Személyes adatok törlésénél az elmentett könyvjelzők ikonképei is törlődnek, ami zavaró mert az eszköztárban nincs kinn a nevük igy nem tudom melyik mi csak ha rámegyek...

    amiket próbáltam:

    1 - javasoltakat mind: a letöltéseknél nem volt külön olyan hogy torrent. Ezért beírtam a kiterjesztés helyére hogy torrent egyből ki is adta lejjebb, hogy utorrentet használja rámentem, hogy bepöttyözem aztán oké, kell valamit írni a MIME-be arról fogalmam sincs mi oda azt írtam: application/utorrent. Továbbra is rossz, nem nyílik meg automatikusan és a jelölőnégyzet is szürke, ha le akarok tölteni egy torrentet. A configban kiőttem a beépített bittorentet si így sem jó.

    2 - töröltem a cachet, sütiket -> restart, de egyes - elég sok - weblapnál most is automatikusan kilép (pl.: ncore)... firefoxban ilyen nem volt...

    3 - keresésnél az F3-as megoldás még jó is lenne, de mivel nekem F3-ra az Everything nevezetű 'winyon' kereső program jön be, mert már rohadtul megszoktam nem szeretném átállítani, viszont, akárhogy nézem a beállításokat, sehogysem tudom átállítani az opera keresést F3- ról valami másra, mert egyszerűen nem találom van 1000 bill.komb. de vhogy az F3 még sincs meg, lehet csak elkerülte a figyelmemet.

    useintegratees tippet is megcsináltam Keresés - Keresés a lapon gomb meg nekem nincsen, belemegyek a keresésbe és semmi, csak 'gyors keresés', és 'keresés ezzel'

    4 - lövésem sincs miért csinálja

    Ha vkinek van vmi tippje bármire írjon

    THX

    [ Szerkesztve ]

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Új hozzászólás Aktív témák