Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz trassher #47996 üzenetére

    Világ fa**sága... Felniből megértem, hogy drágább a nagyobb, mert annál jobban ki kell egyensúlyozni, nehezebb a gyártás, eleve több az anyag, mégis ugyanannyira könnyűnek kell maradjon stb... Meg amúgy is.. Ott megértem. -ném. De kb. nulla különbség. De gumiból?? Kb. könnyebb és kevesebb anyag és kissebb szakítószilárdság is elég,minnél peresebb a gumi... :W
    Na, amúgy igen, sokat nem értettem meg abból amit írtál :C De a vége megvan: 40k, vagy 52k -val drágább a 16" és a 17". Na most ez annyiból jó, hogy +40 vagy +52k az már szinte "mindegy". Viszont eleve a +40 is rohadt sok.
    Én pl. Kleber Dynaxer 3 (nem azért mert olyanjó csak most olyan van, erre néztem meg) néztem, ott ilyen 2k1 a 15", 26-27k a 16" és valami jó 41k a 17". Nem hiszem, hogy megéri ez nekem.. nem fog rávinni a lélek, hogy ennyi retek sok pénzt kivágjak az ablakon a semmiért, sőt lehet, hogy azért, hogy jobban terheljem a futóművet, mert ki tudja hány kiló az a felni.

    Van itt egy Hastra 2 utcányira, azon olyan felni van, hogy oldalról nem látni a gumit, szó szerint. Az nemtom mekkora lehet, nem kicsi :DDD Aztán arra is, meg a Hastra kombijukra is (2 Hastra van, mindkettő ilyen "szoft tuning") rá van téve, hogy "VAG Garage". Nem tudom mit élt át amikor felragasztotta :C

    mohabá 007 te is nagyon jól bánsz a ragasztóval/epoxival vagy amivel csináltad, tökéletes lett :R A kilincsnek én is állhatok neki újból majd tavasszal. Teljesen gyárira javítottam és fújtam, erre valami retek kő felverődött és lepattintotta a szélét (fekete) műanyagig :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák