Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Declare #43191 üzenetére

    Ez nem maga a lámpa, ez egy ledsor. DRL -nek, az index csak plusz. Ha azért megbüntetnek, mert a lámpában van egy profin, gyárinak kinéző hasznos, nem vakító de jól láttató fényforrás + extra irányjelzés, akkor elmehetnek ... :) A másik meg, hogy újra szétolvasztja a lámpát ott helyben a rend éber őre? Ettől az egytől azért én nem félek. Ez nem az a kategória, hogy az ócsó xenont belevágom.AMD PowerAMD Power

    AMD Power egyértelműen nem. 1.0 -ás motorral felőlem lehet Maserati is nem csak Audi akkor se kell amikor annyiért kapok egy 2.0 literes turbós opc Astrát 2x annyi erővel és felszereltséggel, nem rosszabb konstrukcióban. Vicc.
    szerk. Asszem én újat csak akkor vennék, ha nem számítana a garancia, mert gyári kipufogóval soha többet a Parag után ;]

    Egyébként haverom vett egy Mercit. Szégyellem, de fogalmam sincs milyet. 2literes szívó benzin, automata, lapos mint a dög, alul van az egész, 2 személyes, lehajthatós keménytetős. 15+ éves 150 ezerrel, de hibátlan, nem ezzel van a gond, kifogta, jó fogás. 140-50 lőerő körül. Ültem benne, vezettem. Ami biztos, hogy automata nekem soha nem kell, 5 perca latt kiidegelt :DDD A másik: súlyra kb ua. mint a H, teljesítményre mondom jó +20-30%, de ezt jól meg is eszi az automata váltó szerintem. Baromi jó, gyönyörű szép, tele van bőrberakással, extrákkal, kényelmes tényleg nagyon "Merci feeling" és imádható. De őszintén mondom, hogy nem vágyom rá. Ha lenne imádnám az biztos, de semmivel sem szeretem most jobban a kis H -át :B Ezzel csak azt akatam mondani, hogy az is csak autó, én nem érzem ezt a kategórialépést a belsőben amikor ilyen-olyan autók-ba/ból ülök át az enyémbe. Eddig annyit figyeltem meg, hogy több bőrt használnak jóval, de én amúgy sem vagyok oda érte, de tényleg. A faberakás pedig az étkezőasztalba való nem autóba, szerintem gusztustalan :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák