Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Markizmark #35829 üzenetére

    Ez sem ilyen egyszerű azért. Alapvetően egyetértek, DE: ha valaki egy nagypapó és suttyuki swiftben 47- el totyorog ami gyors a "laza álló autót kikerüléshez", de lassú a mögötte való haladáshoz, DE cserébe határozott, akkor legyen. Felbax de hát öreg, megvan a baja.
    De amikor ezek a (félreértés ne essék, gonosz vagyok és sztereotipiakat hozok letre) yarisosok, swiftesek meg jellemzően kissebb, városi autósok index nélkül kibaszódnak elém a főútra majd 2 percig keresik a 2. fokozatot (de nehogy azt hidd, hogy majd közben 1-ben azért nyomja neki, neeeem ,ezek pont azok akik 5 -ben mennek 40 -el), meg lassul, fékezget, majd gyorsul, fékez a semmi közepén, index nélkül beáll mert meglátta, hogy 340 a disznóköröm a hentesnél az ablakban.. Meg sávot nem képes tartani, nem lát, nem hall, nem engedi el a mentőt... Na az ilyeneket falhoz állítanám aztán vérfrissítés, mert ez nem korral hanem intelligenciával jár, mint előbb írtam, van a "tutyimutyi" sofőrből is olyan akivel együtt lehet élni. Persze a tuning civicesek is jópofák és még vesélyesebbek.. :B

    Úgyhogy aki budapesti az szerintem érti/megérti amiről beszélek és hogy miért ilyen stílusban :R Senkinek senkije ne vegye magára, nem sértegetés volt.

    AMD Power én is így vagyok. nagyon tetszett a BMW, de a "réteg" miatt már nem szeretnék közéjük tartozni, egy szép Audi azért elférne

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák