Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Jim Tonic #15361 üzenetére

    egyrészt nem értem, miért nem tartanak távirányítót kulcs nélkül.
    másrészt akárhogy kotorászok, a kulcskód sem a forgalmimban, sem a személyimben nincs benne... a kocsi security kódja sem ott van...

    a lényeg, hogy azt mondta a fickó, hogy azonosítaniuk kell azt, akinek kiadják a kulcsot. ezzel két gondom van:
    - ott van velem az autó. az miért nem azonosít? sőt, ott van velem a tartalék kulcs is, mert most azzal jár a szekér. az miért nem azonosít?
    - ha azt akarják azonosítani, akinek kiadták a kulcsot, azt a személyi azonosítja, nem a forgalmi.

    másrészt meg az azonosítás úgy történik, hogy odaadom, meglámolja, visszaadja. az ismereteim szerint a fénymásolók nagyságrendekkel hülyébbek, mint a munkafelvevő ember (bár most meginogtam kicsit), úgyhogy nem látom be, minek mutogatja a fénymásolónak az adataimat. ja, és ez a cég volt az, ahol már próbáltak trükközni az időszaki szervizkor az alkatrészekkel.

    úgyhogy ezeknek biztosan nem adom, ha mindenáron kulcs kell, akkor elmegyek világvégére abba a szervizbe, akikben eddig is bíztam. másrészt meg a csomagtartó nyitó gombját alig használtam, szóval ha nem kerül 5 perc alatt gomb, akkor át lehet rakni azt és halleluja.

    de kösz a felajánlást.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák