Hirdetés

Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    ezen behaltam, egy ingatlanfejlesztő haveromtól kaptam, ő most kapta, nem tudom, vicc, vagy komoly, bár viccnek elég durva... :))

    @gmail.com]
    Sent: Monday, November 16, 2009 9:55 PM
    To: office@daltd.hu
    Subject: pláza

    T. .................................... Consulting Kft!

    Önök számos épületegyüttest felépítettek már, ezért arra kérem Önöket fontolják meg a következő ajánlatot!

    Szülővárosom, Dunaújváros egy kb 55e fő lakosú város, működik benne több nagy gyár, kórház, uszoda, élményfürdő, sportcsarnok, futballstadion, jégcsarnok, főiskola, mozi, Tesco, Obi, Mc Donalds, Interspar, Penny Market, Aldi és számos középiskola is, de nagy szükség lenne egy olyan helyre, ahol összejöhetnének a fiatalok, ahol lehetne CD között keresgélni, ahol lehetne márkás cuccokat venni, ahol egy helyen lehetne több mindent is vásárolni, vagyis kéne oda egy plázát építeni. Több helyen is fel lehetne húzni az objektumot, ami kb akkora lehetne mint pl a Budagyöngye, vagy annál egy kicsit nagyobb. Vásárlók mindenképpen lennének benne, mert sok fizetőképes dolgozó él a városban.
    Tehát kérem, legyenek olyan jók és ajándékozzák meg Duanújváros lakóit egy bevásárlóközponttal!

    M. Tamás

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Aktív témák