Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zan

    aktív tag

    válasz Strezi #7958 üzenetére

    Személyes vásárlás volt. Bementem, megnéztem mindet, hogy melyik tetszik. B7V nyert, mondtam a faszinak, hogy akkor ez lesz. Nem volt raktáron..innen már ismeritek a történetet. Ott helyben kifizettem a teljes összeget, kaptam számlát is.

    Mindegy, nem tudom, hogy miért történt, de minden esetre jó kis tanulópénz volt számomra. :W

    Most már itt van előttem és imádom, úgyhogy ámen! :R

    Minél jobb, annál jobb!

  • daneel_hu

    addikt

    válasz Strezi #7958 üzenetére

    Semmilyen előre fizetés nem természetes, főleg nem egy akkora cégnél mint az MM. :)
    Nekik mire fel kellene előre fizetni? Nem abból a tőkéből veszik meg az árut amit TE adsz nekik.
    Egyetlen dolog miatt érthető ez a magatartás az eladó részéről mégpedig az, hogy az előre fizetéssel jelzed a vételi szándékod komolyságát.

    Ellenben mindent akkor kell(ene) kifizetni ha a teljesítés megtörtént.
    Az pedig akkor van ha a tévét átveszed.
    Csak olyan cégnek fizetnék előre maximum akinek saját futára (és nem külső megbízott cég!) szállít ki.
    Ugyanis ilyen esetben van lehetőség a termék átvizsgálására, mielőtt aláírod a papírt.
    Ha egy külsős cég szállít ki, akkor csak akkor bonthatsz (ELVILEG), ha már aláírtad az átvételit.
    Ha két tégla van a csomagban, akkor a futár maximum tanuskodhat melletted.

    Persze ha biztosításod a fenti esetek elkerülésére, akkor talán nyugodtabban vásárolgathasz előre.
    Amúgy én is optimista vagyok, és nagyjából megbízom a cégekben, emberekben... de nem biztos, hogy ezt jól tesszük. :)

    Az E6V-t kicsomagoltattam az MM-ben, hogy megnézzem benne van-e a tévé.
    Kicsit furcsállották a srácok, de a vevőért mindent. :C

Új hozzászólás Aktív témák