Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz Piftuka #64295 üzenetére

    Sajnálom ha ezt tapasztaltad. Elvileg minden egyes új firmware hibajavítás és vagy szolgáltatás bővítés. Vagy mégse… :DDD Ha fordítva van, akkor az sajnos a gyártót minősíti. Én automatikusan minden eszközökre felteszem a legújabb firmware-t. Abból kell kiindulni, hogy a gyártónak nem érdeke, hogy rosszabb legyen a terméke. (Bár hallottunk màr mesterséges elavultatásról pl. telefonok esetén) Szóval túl okosat csak az tud mondani, aki már feltette, kipróbálta. Ha valami rosszabb lesz, annak biztos van visszhangja valamilyen fórumon. ;)
    Én a Sony AVR-re felteszem mindig az újat. Volt hiba amit én jeleztem (vagy én is) és idővel javították…

    [ Szerkesztve ]

  • butch3r

    senior tag

    válasz Piftuka #64295 üzenetére

    nekem is ilyen tvm van. bocs, pár napja nem néztem a topikot.

    én felraktam a frissítés - androidos telom is van, annak vagyok a híve hogy mindig legyen friss.

    én nem éreztem érdemi lassulást, sem különösebb változást - de dobozból kivéve elég hamar felraktam frissítést (tavalyi vétel)

    ha bármi konkrétat kérsz lemérem neked, vagy rögzítek róla 1 videót :)

    amúgy elégedett vagyok vele, tény hogy azért lehetne gyorsabb, ilyen értékű tv-nél kár, hogy procin spóroltak. időnként valami beakad neki és netflix nem indul el (csak fekete képernyő) (hbo go nézése után többnyire, így arra gyanakszom hogy valamelyik sok ramot eszik és nem ürül ki rendesen) ezen 1 restart mindig segít.

    szintén ritkán a dolby vision csinál hülyeségeket (villog a gép, pár másodperc hdr fényerő, utána sötétebb) de ezen is segít 1 restart.

Új hozzászólás Aktív témák