Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bpmcwap

    senior tag

    Ez úton szeretném megköszönni vampire17 segítségét privát üzenetben, mert kiszúrta, hogy miért szenvedek már napok óta a termosztátommal :R még a régi Z2M volt fent... :(

    Ami kérdés lenne, hogy ne menjen kárba a ventiszabályzó - meg pofásabb és kultúráltabb is lenne mint egy termosztát -, létezik-e valami fizikai if...then... modul ami 2-3 nap alatt MO-van... Arra gondoltam, hogy ha az okos venti szabályzó beindítja a az egyik ventit akkor érzékeli és külön áramkörön - hogy ne égesse le se a motort, se a szabályzót -, áramot ad a másik motornak - a szabályzó alapján VAGY egy újabb szabályzóval... Lehet hülyeség amire gondolok, de iszonyú szűk az idő keresztmetszetem..... Holnap beülök a kocsiban Regensburgban, Pestmegye egyik településén valamikor kiszállok, rendeltem tetőre anyagot amit át kell vennem másik településen 11ig, majd mivel fa anyagról van szó a háromszori kezelésből minimum egyszer lekezelni.... vasárnap még kétszer. plusz közben tetőn leszek. Hétfőn kedden tetővel végezni, szerdán HA-t integrálni nulláról (a routert leprogramoztam, ha nincs gond, akkor elvileg pipa, PI3 dettó [ugye router adja amit kell], de a hardver telepítés is idő [termosztátnak lyuk fúrás úgy hogy ne találjak el vezetéket, csavar, rögzít, beköt, stb...] csütörtökön meg már kell is jönnöm vissza 800+kmre....)

    Túrista vagyok

Új hozzászólás Aktív témák