Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Van egy régi MG5750 nyomtatóm, és egy ideje majdnem minden lap után azt írja, hogy elfogyott a papír. Sokszor elég OK-t nyomni, és bekapja a papírt, de néha ki kell húzni az adagolótálcát és visszatolni (pont ugyan úgy, mint előtte).
    Igazából kétféleképp lehet betolni a tálcát, az egyik úgy, ahogy a leírás kéri:
    1: papír be, aztán tálcát betol -> ilyenkor kitolódik ~5mm-t a papírtömb
    2: kézzel tartani a papírtömböt és úgy betolni -> nem tolódik vissza a tálcán a papír
    Nyilván próbáltam már mindkét megoldást oda-vissza, és próbáltam több/kevesebb papírt beletenni ("csordultig" a két szélső sín tetejéig, és csak 10-20 darabot, amit nyomtatni kéne). Nem igazán változik semmi.
    Ma is végigcsináltam a 'roller' és a 'bottom' plate cleaning programokat a menüből.
    Keresgéltem Google-el, és volt, hogy valakinek kiesett egy műanyag pöcök a nyomtatójából, mikor rázogatta. Rázogattam mindenfelé őrülten úgy, hogy kinyitottam a hátsó ajtót és kitoltam az alsó tálcát, semmit nem esett ki. Persze bele is vizslattam a nyílásokba, megmozgattam mindent, ami rugós és mozog, aztán megint ráztam, de nem pottyant le alma a fáról.
    Ez valami típushiba, tervezett elavulás, vagy mi...?
    Már nyilván nem garanciás, talán közel 10 éves...
    Rohadtul nem akarok másikat venni, mert ritkán nyomtatok/scan-elek. :W

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák