Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz GAbre #10933 üzenetére

    Nem lesz marjo az SLI semmire sem. En anno CF -bol betoltam 4db -ot, 3db -at, 2db kartyat is, meg volt Tri SLI -m 980 -bol, sima SLI -m 980Ti -bol... Nem eri mar meg. :) Meg regen a HD4790 eleg jol skalazodott, akkor volt a multi gpu slager. Azota hanyatlik.

    Don't Tread On Me

  • Puma K

    veterán

    válasz GAbre #10933 üzenetére

    Nem kell hozzá 2160p-s megjelenítő, mert már 1440p-nél is kevés tud lenni az 1080 Ti 144-165Hz-es megjelenítő mellett.

    Idén váltok valami másik CPU-ra csak várom az újabb Ryzen-t meg az arra adott félig-meddig válaszát az Intelnek... 10-12 mag és ennyi vagy ennek a duplája feldolgozó szálban jó lenne és akkor megint 4-5 évig el szeretném felejteni a CPU fejlesztést, mint a most is meglévő 4790K-val sikerült ezt megvalósítani és csak a VGA-t kellett pörgetni a masinában a CPU mellett: GTX 760, 1070, 1050 Ti, 1080 Ti.

    Csak megint olyan helyzet van mint már korábban is volt ilyen, hogy építem-fejlesztem a gépet, hogy azért adott keretek között a legjobb teljesítményt nyújtsa számomra az igényeim tükrében, de most értem el oda, hogy nincs már amivel játsszak... ugyan azokat a köröket futom ugyan azokkal a címeknél amit unok, és most már csak netezek-olvasok és néha-néha filmezek ha mögötte ülök éppen... A munka amire meg használom néha a gépet arra a mostani formájában is elegendő, így igazán nem lenne indokolt a fejlesztése.
    Bár a GTA széria miatt vagyok csak egyedül hajlandó gépet fejleszteni, de az odébb van hogy új része jelenjen meg :D

    Pedig régebben szabadidőmben a GTA Online-t nyúztam sokad magammal egyhuzamban akár 16-18 órákat is :D De 1100 óránál kifújt
    A régebbi GTA-k már nem mozgatnak annyira, a IV. multija meg karcsú.
    A Division első része 106 óránál áll a 2. részét majd akkor veszem meg ha akciózzák majd season pass-al együtt és kipofozzák a hibákat.
    Az AC: Odyssey se érdekel úgy igazán pedig ahhoz meg jönnek a DLC-k.
    Az Overwatch-nál meg csak a Mayhem módja érdekel az viszont csak adott időközönként érhető el... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák