Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz guftabi96 #9981 üzenetére

    Én egy 6 gépes kis irodában találkoztam W10-el először. Fél év alatt több probléma jött elő, mint a W95 óta összesen a többivel. Most éppen az egyik gép nem tud hálón belépni a másik gépre, hiába írom be a 3 aktív felhasználó bármelyikét jelszóval együtt, azt írja, hogy rossz felh név vagy jelszó, a másik 4 pedig simán belép ugyanoda. Vagy mondhatnám azt, hogy az egyik gép csoportházirend szolgáltatás nem elérhető problémával 10-15 perc alatt indul, a Microsoft megoldása 2-3 napig oldja meg a problémát, majd jön újra. Nem lehet kikapcsolni a frissítést, teljesen random időben elkezdi tolni és olyan dolgokat frissít (tudom lehet intervallumot állítani, amit ha párszor elhalasztasz akkor frissít, amikor akar), mint pl a nyomtató driver, amit TCP/IP-ről WSD-re átrak és nem lehet utána nyomtatni. Vagy a másik kedvenc, néha nem társítja hozzá az rtf-hez az Office-t, amíg nincs újraindítva nem tudod megnyitni az rtf-et, mert nem támogatott formátum. Ez csak pár dolog volt a sok ezerből, ami fél év alatt előjött. Nekem is itt nyihog a 8.1pro, hogy frissülne, egyszer, amikor nagyon jó kedvemben leszek rányomok és megpróbálom, de szerintem pár nap után rohanni fogok vissza a 8.1-re.

Új hozzászólás Aktív témák