Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz unrealnoise #5405 üzenetére

    HD6950 2GB témában én is nézelődtem, és tesztek eredményei egyáltalán nem győztek meg és nem is vettem (persze további ~10k pluszt is le kellett volna letenni :N ). Hiába a 2GB VRAM és az új fejlesztés, a kártya sebessége nem lett jelentősen nagyobb a GTX560-Ti teljesítményéhez képest. Aztán ott vannak az AMD/ATI driverek is, ami nálam megint csak nem plusz jelentett, bár tény hogy a téren is fejlődtek. Majd a következő generáció, ahol a GPU erősebb és fejlettebb is, és valóban jelentős különbség lesz az 1GB vs 2GB VRAM alapján.
    Azt már mondtam korábban is, és aki vásárolt (vagy látott közelről) MSI termékeket az tudja, hogy már a csomagolás átlagon felüli minőséget sugall. Sok apró részletre figyelnek, és a minőségi érzet nemhogy romlik, hanem még nő miután az ember kibontotta és kézbe vette a cuccot. Nekem élmény volt az alaplap és a VGA esetében is a kicsomagolás és beszerelés is. Azon túl pedig olyan a működésük első perctől kezdve ahogy a nagykönyvben meg van írva. Sztem jól választottál.

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák