Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Visszaolvasván a topikot légyszi szóljatok, ha láttok EVGA 1070 FE-t valahol! :R ACX 3.0-át akartam de most már nem érdekel, veszem amit látok-találok. :DDD

    (#6108) Hubba12: Én már feladom, nem bírok tovább várni és ezt már úgy mondom, hogy az sem érdekel, hogy ha veszek egy kártyát és másnap 20-szal olcsóbban látom ugyanazt máshol. Belefáradtam és idegbajt kapok attól, hogy befejeztem az egyetemet, mellette melózok, lehúzom a 8 órát és hazaérvén nem tudom azt csinálni amit akarok. Lehet ezt függőségnek nevezni, nem érdekel különösebben. 2 hónapig bírtam, bírnám tovább is ha kellene, de amikor 1080-ból is megengedhetnék magamnak egy SLI-t és itt szarozok egy 1070-es vásárlásán, rájöttem én már nem akarok 2-3 hetet várni még azért, hogy 10-20-szal olcsóbban vegyek meg bármit is.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák