Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    Nem sértődtem meg senkin hiszen magam írtam, hogy butaságot csináltam és azt is, hogy lusta vagyok. Talán azt csak most írom. :) Más sértést nem kaptam úgyhogy köszönöm a sok reagálást. Akkor elküldöm. De pontosan hova is menjek vele? Céges az Iponba vették oda nem akarok vele menni. Közvetlenül, mit csináljak hova menjek, küldjem, írjak? :) Egy dologra viszont senki semmit nem mondott az pedig a lila rózsaszín képernyő. Mai játékot remélem még túléli holnap meg elküldöm akkor szegényt. Amúgy felhívtam egy számítógép szervízt és az ottani szerelő megnyugtatott, hogy ettől az égvilágon semmi baja nem lehet... Hát ha ennyien másképp vélekedtek az minden csak nem megnyugtató. Holnap intézkedek és köszönöm a sok reagálást legalább biztos lehetek benne mit kell tennem. Még pénzem is van egy kevés valami gagyit beteszek addig a helyére azt marad a net pár napig meg filmek sorozatok. Teljesen jó az.

    [ Szerkesztve ]

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák