Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Laraxior #10748 üzenetére

    :K
    Szerintem olcsóbb kocsival kezdj. Előbb-utóbb le fogod korcolni, ez alap, nem azért írom mert bénának tatalak :R . És akkor már olcsóbb legyen a vas. Én az első kocsijaim mind megaprítottam, pedig jól vezetek, de kénytelen voltam vagizni mindig, aztán jött a szopi...
    A bálnával is már volt eksön, de az olyan mint egy tank. Legfeljebb a lökhárítót kell fényezni. A múltkor egy Volvó-s akart letolni, nem hagytam magam. 30 ezerért kikalapálták a kocsim, a Volvó azóta a múlt idő jelét képviseli, mert rommá tört. Nem tudom, hogy gondolta, a gazdája, hogy egy 1 tonnával nehezebb kocsit le tud tolni. Aztán gondolkodnia késő volt, mert jött a szalagkorlát. És a rendőr még jól meg is büntette 50 ezerre, meg betétlapot is kellett adnia...
    Szóval főleg pesten megy a dodgem-ezés folyamatosan, ezért amíg beleszoksz a közlekedés nevű szívásba inkább egyszerűbb autót vegyél. Legyen benne jó riasztó, meg immobiliser, és midig legyen tele szeméttel, meg legyen koszos. Így feltételezhetően nem fogja senki más megkívánni az éj leple alatt.

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák