Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FecoGee

    őstag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék, elvesztem a törvények és szabályok tömkelegében és elég dinamikusan is változnak ezek a dolgok.

    Napelemes vagyok, szaldóban. Viszont szabványosítani kellene a villanyóra szekrényemet mert elég ramaty a tetőkonzolom és néha ázik a szekrény ha nagyobb eső van. Villanyszerelő helyretette a Guman sapkát de mivel az acélcsőben nincs műcső ezért szigszalaggal tekerte körbe hogy belefeszüljön, ideiglenesen talán jó. Rövid a légkábelem is ezért nem lehet szépen kábelezni hogy legyen egy cseppentő hurok a sapka előtt, az eon elzárkózott mindentől, azt mondták szabványosítsak, nem cserélnek kábelt.

    Szóval gondolkodom azon hogy megcsináltatom az átalakítást. Jelenleg 1x25A van, ez egyébként elég is.

    A kérdés, hogy akkor kiesek-e a szaldóból ha áthelyeztetem a szekrényt és új légkábelt kérek teljesítmény bővítés nélkül? Maradhatna a villanyóra, minden csak új szekrény, tetőkonzol és légkábel lenne. Azt feltételezem, hogy ha kérem az alanyi jogon járó 1x32A-ra a bővítést az szerződésmódosítás és bukom a szaldót.

    Nagyon szépen köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák