Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Den96

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tanácsot szeretnék kérni robogó vásárláshoz.
    Van egy 50-es 2T Malaguti F12 kismotorom és egy 850-es Yamaha TDM nagymotorom.
    A TDM-el kényelmesebb az utazás, fel lehet venni vele a forgalom ritmusát, csak sokat fogyaszt és a folyamatos fel-le váltást is szívesen hátrahagynám.
    Az F12-vel észre lehet venni a legkisebb úthibákat is, viszonylag jól gyorsul, de a rendszám nélküli motorokat valamiért bárhol, bármikor próbálják elhagyni az autósok. Az autómata váltó nagyon bejön, a 2T hangja és füstje kevésbe, és a kormány is beleütközik a térdembe. A legnagyobb hátránya nálam az a fényszórója, még egy mécses is jobban világít nála.

    - Főleg Budapesten belüli közlekedésre lenne, reggel és délután 25-25 km.
    - A nagy méretet hanyagolnám, hogy könnyebb legyen a lámpáknál előremenni.
    - Fontos lehet a csomagtartó mérete, egy teljes sisak férjen el legalább az ülés alatt.
    - Jó lámpák, közvilágítás nélkül is lehessen látni az utat.
    - Kerékméretben meggyőzhető vagyok.
    - 200-300 köbcenti környékére gondoltam, az alacsony fogyasztás is szempont.
    - Karburátor vs injektor témában nem vagyok képben, de karburátor tisztításban, javításban van már tapasztalatom.
    - A kormány lehetőleg legyen magasabban a térdemnél. (Hosszúak a lábaim, 192 cm vagyok.)
    _ Fontos, hogy legyen hozzá alkatrész, ha elromlik vagy eltörik valami.
    - Árban 500k alatt gondoltam.

    Eddig amiket néztem: Piaggio X8 200-250, Yamaha Majesty 250, Malaguti Phantom Max 200.

    Köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák