Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • insight

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretnék megszabadulni a hangpostámtól, de nem tudok.

    iPhone-on alapból nem tudom külön állítani a hangpostára irányítást, de ott kikapcsoltam MINDEN átirányítást, a hangpostát akkor sem engedte. Amikor elküldtem a "-hangposta" kérést a 1430-ra, azt kaptam vissza, hogy "A szolgáltatás nem elérhető".

    Gondoltam velem nem b.sznak ki, előtúrtam a régi Nokia N95-öst, és abban ugye menüben lehet tételesen állítani az átirányítást. A "Ha nincs válasz" és a "Ha nem elérhető" menüpontokban AKTÍV volt a hangpostára irányítás, ezért mindkettőn nyomtam TÖRLÉST. Megkaptam az üzenetet: átirányítás törölve. Széles vigyorral teszteltem, de kiderült, hogy nem törölte a telefon, hiába jött válasz a sikeres törlésről, a szolgáltatás aktív maradt.

    Céges a SIM-em flottában, lehetséges, hogy egyszerűen a szerződés miatt NEM ENGEDIK törölni a hangpostát? Ez elég hülyén hangzik, főleg úgy, hogy más kollégámnak nincs beállítva a hangpostája.

    Van valami ötlete valakinek, hogyan tudom inaktiválni? :F

    aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

Új hozzászólás Aktív témák