Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    Adott egy pár hónapos laptop (Win8), rajta egy dédapám korabeli HP projektor. Pár hete szól a tanár, hogy meghalt a projektor. Nézem, tényleg nem sok mindent csinál, valami krikszkraksz képet vetít, talán a háttér egy darabja. Oké, akkor ez szerviz (ha még megéri), de azért előtte rádugom egy PC-re is (Win7). Láss csodát, minden rendben. Megnézem egy lapossal is (szintén Win7), ott is oké minden. Akkor mégsem halott, tesztelgetem a Win8-as lapossal. Feltűnt, hogy a kép legalján a tálca tetejéből egy vékony csík látszik, és ha az ikon fölé húzom az egeret, akkor az a kis előnézeti kép megjelenik kivetítve is, de ha rendesen megnyitom, akkor csak az a háttérszerű valami látszik. Hirtelen felindulásból (gyors megoldás kellett) adtam neki egy Acer projektort, mondván használja azt, ha azzal jó (az volt), ez meg jó lesz az helyett. Öröm boldogság, probléma megoldva.

    Ma megint szól, hogy ugyanaz a szitu, mint a múltkor. Nézem, az Acer ugyanúgy vetít, csak itt még az a kis előnézeti ablak sem jelenik meg. Átviszek egy másik ugyanolyan Acer projektort, azzal megint minden rendben. Kérdés meddig? Most ilyenkor WTF?

    Még arra lennék kíváncsi, ha most visszaadom neki a HP-t, azzal mihez kezd?

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák