Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rinocerosz

    senior tag

    Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni a OneDriveval kapcsolatban... mert lassan kinyír idegileg.

    Mai napon frissült a Windows 11... nem is szokott gond lenni ahogy most se volt. Viszont pár kattintás után észre vettem a zöld kis pipákat az asztalon lévő ikonok mellett. Annak ellenére, hogy a OneDrive indulása tiltva van + a szinkronizálás is már ki lett kapcsolva. Végül csak elindult a háttérben... :U . Én ügye leállítottam az "Asztal" "Dokumentumok" "Képek" szinkronizálását. Természetesen mikor ezt kikapcsoltam eltüntek az adataim. A webes onedriveban látom az adatokat, de azért érdekelne, hogy ez szerintetek miért történhetett?
    Eleve miért csinál mentést? Főleg úgy, hogy minden létező dolog tiltva van neki.
    A másik pedig az, hogy most az ikonokat miért tünteti el az asztalról minek másolja fel a felhőbe? Ezek után mondjuk, hogyan lehet vissza állítani ezeket az adatokat. + néhány ikont másolt csak fel amit ő jónak látott... szóval én nem értem ennek a működést.
    Veletek is csinál hasonlókat a OneDrive vagy csak én vagyok a szerencsétlen?

Új hozzászólás Aktív témák