Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcsa44

    tag

    Sziasztok!

    BUÉK mindenkinek! Nagyon fontos lenne a válaszotok. Kb 2 hónapja gondolkodom azon, hogy előfizus telefont veszek. 12 éve kártyás vagyok. Kicsit félek tőle. A Telenortól néztem ki a Smart tarifa extra 1-et (2790 ft). Mellé vennék egy nokiát.

    A telenor megbízható a számlázásban? Ad 50 percet (20 hálózaton belül, 30 kívül), ami eég nekem, ha nem, akkor ráfizetek pár percet nem baj. Az 500 mega net is elég.
    Viszont felmerül bennem a kérdés, hogy nem lehet olyan, hogy önhibámon kívül rámvágnak sok ezer, esetleg pár tízezer forintot? Vagy leszívják az internetemet.

    Lehet a telenornál monitorozni, mérni, hogy mennyit beszélek? Az androidos mérőprogramokban nem bízom.

    Tehát ha mondjuk sohasem beszélem le azt, amit adnak (50 percet), akkor stabilan havi 2790 forintot kell csak befizetnem? Nincs mókolás, vacakolás? (Jó ha rámváhnak 4-5 percet pluszban, nyilván az nem érdekel engem.)

    Illetve még annyit, hogy milyen a telenor lefedettsége 3g ügyileg?

    Köszönöm szépen!

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

Új hozzászólás Aktív témák