Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz HSM #27964 üzenetére

    Nem olyan biztos az, hogy csak pénzkidobásról van szó... BMW tudtommal dolgozik is gépen. Jó lehet, de furcsamód soha sem az kérdez ilyeneket, akinek egy kicsit több pénze van az átlagnál.

    Héten megkérdezték tőlem, hogy miért szeretem a BMW-t meg a Mercedes-t. Ki más, hát pont egy falusi, aki Suzukival jár. Mondom neki üljön be egybe és meglátja. Erre az volt a válasza, hogy nem, mert a cigányok járnak ilyenekkel. Ott röhögtem egy nagyot és faképnél is hagytam. :W

    Szóval elnézést, lehet nem irigykedésből kérdezte, de néha már szakadékba tudnék ugrani az ilyen kérdésektől, hogy minek ez meg az.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • Laraxior

    titán

    válasz HSM #27964 üzenetére

    milyen többi beállítás? Direkt használom a legmagasabb szorzót mindig. :K A feszt is direkt úgy adtam hogy a max...aztán ami kifér órajelből :K
    Holnap nézek majd valami stabil HT OFF-ot is..engem az érdekel igazán :B :K

    Keldor fater: itt is az volt a kérdés,meg a felháborodás,és a köpködés oka, hogy én miért használom HT OFFal...minek akkor nekem i7 ha HT OFF..vegyek i5-öt... :D

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • MPowerPH

    félisten

    válasz HSM #27964 üzenetére

    Mer a 980X nem gyors? ;] Olyan SB még nincs, ami azt is beüti. :) Ebből a szériából nem is lesz. Egyébként egy 970-es apróban 15k-val kerül csak többe, mint egy 2600K, az nem vészes. Meg most nem időszerű az SB-ről beszélni, sajnos nem létezik. X58 ezen a szinten tényleg drága, ezt belátom. Bár egy minőségi lap+2600K belekerül 160k-ba is. ;) Nekem jól jönne az a 6 mag, mostanában már nem is játszottam. Már más a prioritás. A CF-t is megbontottam, és csak nagy ritkán van benne a másik 4890, mert túl sokat ment üresben. Ráadásul lehet jól jönnének azok CUDA magok is, így esélyes valami NV kari.

    Én általában pesszimista vagyok, rossz hogy egy új procit olyan lapban kell megnéznem, amit még egyáltalán nem ismerek. Ez is ronthat az esélyeken.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák