Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Qru #26269 üzenetére

    Jó, a windóz belépő kód meg védelem egy kalap ***. Ezt ne hasonlítsuk már a komplett partíció 256 bites AES titkosításához.... :D

    Igen, alaplapi mércével mérve elég jól szól a 889a, ha megfelelően rakják össze a lapot alatta, átlagos igényeket bőven kielégít. Meg jó a driverháttere is, szóval jó cucc, de a közelében sincs egy komolyabb hangkarinak se szolgáltatások, se hangzás terén. Mondjuk ez nem is elvárható, mivel egy jobb hangkari simán megvan 40-50 rugó, vagy akár még ennél is jóval több, nem fognak ilyesmiket rárakni egyik lapra sem. Nekem az SW5.1-5000-es Geniuson SEMMI nem hallatszik ki, a FLAC-ot alig lehet megkülönböztetni a 320-as MP3-tól. :D Ellenben az évekkel ezelőtt szűk 15k-be kerülő Sennheiser fülesemmel hallgatva a különbség ég és föld hangzásban az Auzen X-fi és az alaplapi hang között, akár egy közepes MP3-mal is... Sokkal tisztább, dinamikusabb. Sokkal jobban kihallani a hangokat, volt, hogy új hangszert is felfedeztem egy-egy zeneszámban... :D Pedig csak sima 16bit 44,1Khz-es zenei anyaggal néztem, nem is 24bit 96Khz...
    Amúgy a 7-8 éves Audigy1-em is tudott szebben szólni, mint az alaplapi 889a, ha odafigyeltél a hülyeségeire, ez a durva...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák