Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Misi1980 #1897 üzenetére

    nem csak víz kell nekik, hanem igénylik a páradús levegőt is, a mi éghajlatunkat meg tudják szokni, de a száraz levegő miatt lehet bajuk, legalább első 1-2 évben ildomos nekik biztosítani, míg az immunrendszerük megerősödik, tehát meglocsolni a lombot is, környezetet is, du. is, de ne túl sokat h ne fülledjen be, de pára legyen, én így csináltam
    tavaly elég sok tuját ültettem, több fajtát is, nyár közepén is, pici csemeték is voltak, nem lett bajuk, nem tudom gomba alatt pontosan mit értesz, én semmilyen trágyát nem adtam neki, ültetéskor a gödör aljába ment marhatrágya

    és kézzeljétek', virágott hozott a pampafüvem :C picivel múlt egy éves, amikor hoztam nagyon pici volt, az egyetlen növény amit úgy vettem meg h még nem láttam, rendelésre hozták, a néni azt mondta mikor mentem érte h húúúúúúúúúú mekkora, 8e ft volt, reméltem is h nagy...a húúúúúmekkora' jelentett kb 40-50cm-t...:) néni azt mondta nem fog nőni csak jövőre, no őszre már bőven 1,5m volt, nyáron ültettem őt is, ráadásul át is ültettem az eredeti helyről egy olyanra amit jobbnak véltem, ősz végére már hatalmas volt, virágott nem hozott, de most meglepett ( : már kb 2,5m a legmagasabb pontja, papírforma szerint ősz legvégén virágzik, valószínűleg nem olvasta az erről szóló irodalmat ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák