Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    Hi
    Olyan témában kérnék segítséget hogy a szomszédban lévő kutya egy "kicsit" sokat ugat. Ha rájön elkezdi este 7-kor és reggel 5-is nyomja!! Nem hiszem hogy ez normális, szerintem enyhén zavarodott az állat. Nekünk is van 2 de azok szépen alszanak ha hallanak valamit ugatnak vagy 10 percig majd amikor úgy ítélik hogy már nincs mit akkor abbahagyják. Na ez a gyagyás kutya nem ilyen, áll egy helyben vagy körbe futkározva ugat megállás nélkül mint amikor valakit van ott, tehát nem csak jelez hanem teljesen zavarodott.
    Na ezt így több mint 1 év után meguntam és ma szeretném megtenni a megfelelő lépéseket ebben kérnék segítséget. Természetesen lett szólva szépen is de értelmetlen.
    Mire tudok hivatkozni, amivel valamit elérhetek?
    Mindenképp szeretnék feljelentést tenni, rengetegszer szóltam, van másik házuk ahol laknak de ezt itt az üresben tartják hogy az agyunkra menjen. A közbiztonság egyáltalán nem indokolja hogy itt tartsák! Eszébe sincs elvinni hogy ott basztassa őket.
    Akinek van tapasztalata vagy tanácsa kérném ossza meg, milyen jogom van ez ellen az állapot ellen fellépni.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák