Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ununqatrium

    aktív tag

    válasz #71562240 #9140 üzenetére

    Huh, képben vagyok. Teljesen igazad van, és sajnos a mélyhangok terén is fennáll az általad írt dolog. Lehet, hogy ami másnak normál, az nekem már sok, és fordítva. Azért emeltem ki, hogy mélyhangban ne legyen gyenge, mert zenei téren elég kevert az ízlésem, tehát itt-ott szól az RnB, hip-hop, rap, dance és house is, nagyrészt viszont hard rock és heavy metál megy, ahol a túl dübörgő mélyek esetenként vagy hosszútávon zavaróak lehetnek. Szóval nem kell, hogy mindent elmosson és elnyomjon a mélyhang, de azért legyen benne "kakaó". Egyébként így már mindenképp meg fogok hallgatni néhány darabot, amelyeket meg is jegyzek. Aztán legfeljebb jövök vissza, és leírom mi a helyzet, avagy mibe sikerült belehallgatni és mi jött be leginkább. Mivel neked velem ellentétben van összehasonlítási alapod, hátha könnyebb lesz egy jó kis cuccot ajánlanod. Egyébként ha ennyire benne vagy a témában, kifejtenéd nekem, miben különbözik az általános, studió célra ajánlott, és DJ felirattal ellátott fejes? Ha ismersz egy jó kis cikket, és nem esik jó sokat gépelned, az is jöhet. Sajnos egyedül annyit sikerült megtudnom, hogy a stúdió használatra szánt fejhallgató nem színezi a hangot. Olvastam ezt laikusként...

    [ Szerkesztve ]

    Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

  • Ati1979

    veterán

    válasz #71562240 #9140 üzenetére

    Én is olvasom ezt a topikot, és eléggé érdekelnek azok a dolgok amikről írsz.
    Csak sajnos elég laikus vagyok a témában. Esetleg tudnál ajánlani valamilyen oldalt, ahol magyarul v. angolul olvashatok ezekről? :)

    Előre is köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák