Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz #71562240 #51262 üzenetére

    A te hasonlatod nyomdokain...

    Akkor mi az a minimálisan elégséges alkatrész, ami a megfelelő hangvisszaadást szolgálja mondjuk egy erőlködő esetében?
    Pont azért tettem fel ily provokatív kérdést, mert míg a bicaj eléggé behatárolható (bár ugye ott is gátló tényező a lánc és a hajtás ugye, de nélküle csak lábbal lennénk képesek hajtani a velocipédet, tehát ez gátló, de a haladást nagyban segítő tényező, tehát már megdőlt az elmélet...) de egy erősítő nem...én speciel nem értek az áramkörökhöz, de szerintem két egyforma elektronikát még nem láttam életemben és gyanítom, nem is fogok...

    Félre ne érts, ezzel nem azt akarom bizonyítani, hogy minél több és bonyultabb elrendezésű alkatrész az jobb, mint egy letisztult jelút...hanem azt, hogy bizonyos esetekben (fejes utcára, zajcsökkentővel) ha egyben tervezik és beletervezik, akkor nem feltétlenül rosszabb a kapott hang...sőt...)

    Azt pedig mindannyian tudjuk, hogy nem ez a megfelelő hifibuzi jelút, amitől hanyatt löki magát a hájendsó nézőserege, de a célt szolgálja....mert erre lett kifejlesztve....

    Hogy ON is legyek:

    Brainwavz HM5...
    Ilyet még nem éreztem...mintha satuban lenne a fejem...kissé sikerült megnyújtanom, kockáztatva, hogy kifizettetik velem, ha eltöröm, de sikerült...de nem az én fejemre való az biztos...
    Plusz bőrszerű párna...elég kényelmesnek néz ki és az is (ha nem kapod meg a satut)...átlagos anyaghasználat és kinézet...kissé fura hm5 betűk...de hát nem a szépségről szól...
    Kiegyenlítettenk mondanám a hangját, még járatni kell, de azt hiszem nem húz semmilyen iránybe sem...
    Érdemes lenne összeereszteni hasonló árú (kb 50 ezer pénz) fejesekkel, emlékeim szerint az M40x mélyorientáltabb és V karakterisztikájú(bb) fejes ...ami ezen az árszinten mozog...
    Közepei szépek, hallgathatóak...lennének, ha nem szorítana...így csak gyors teszt volt....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák