Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DBAtti

    aktív tag

    válasz dAnky #2978 üzenetére

    Bár ezek valós többmembrános csodák, szerintem senki nem fogja őket ajánlani.

    " ...a Tiamat 2.2, mely az alap hangszórókon kívül oldalanként egy-egy plusz mélysugárzót is tartalmaz az erőteljesebb basszus érdekében."

    Ezt találtam még gyorsan PH!-n. Lehet gonosz vagyok, mert nem hallottam, mégis azt mondom, ha ez igaz, akkor messziről el lehet kerülni, csak basszusnak külön nem sok értelme van ugyanis. Akkor lehet keresni mélyorientáltabb darabokat, akár Denon D1100.
    Lehet még egy jó Audiotechnika ATH M40fs, használan Audiotechnika ATH M50, Shure SRH 840 (utóbbit preferálom, mintha lett volna fenn egy aprón), vagy szintén használt Beyerdynamic DT770. Utóbbi olyan mélyeket nyom, hogy a fal adja a másikat (sok, erős, mégis zenei, a 840 talán részletezőbb alul, de "kevesebbnek" lehet érezni). 770-esből viszont olyan típus kell, ami a TV-ről hajtható, mondjuk 32 Ohmos.

    Elsőre ezek jutottak eszembe, de vannak még biztosan jó darabok.

    további szerk: Hogy mire alapozom az ellenvetést, ha még nem hallottam?
    - 100USD, amiből kijön 4x40mm membrán, egy mikrofon, és hangerőállító gomb
    - nem feltétlen rossz, de "gamer" műanyag ház
    - új cucc, nem gondolnám különösebben tartósnak (DT 770-et pl már időtlen idők óta gyártanak nagyjából változatlan paraméterek mellett)

    [ Szerkesztve ]

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Új hozzászólás Aktív témák