Új hozzászólás Aktív témák

  • goamantra

    tag

    Hali, fps játékhoz milyen egérpadot ajánlanátok?
    Régi játékokkal nyomom (rtcw, quake1-3), sok éve a lakkozott pc asztalon :) , de az sajnos évek alatt teljesen kikopott
    Olyan gondom van , hogy az olcsó fényes pvc borítású padokon nagyon csúszkál az egerem és időnként
    a mozgás zavaros ("felnéz" spontán stb).
    Az asztalfelület súrlódása ezekhez képest kicsit visszafogta az egeret, nem volt csúszkálás, amitől a célzás stabil és sima volt.
    Szal kérdések:
    - Azt olvastam, hogy a 4.5mm-nél vastagabb padok itt ott göröngyösek lehetnek és hónapokig tarthat mire kisimulnak, ami nem feltétlen jó célzás közben, ez igaz lehet? Mert pl amit ajánlottak pl SteelSeries QcK+ (5mm), SteelSeries Qck Heavy (6mm), Corepad C1 Large (~5mm) stb mind ilyen. (az asztallap az full sima volt :D
    Szal ha ez igaz, akkor max ~4.0 mm vastagságig érdekelne..

    - Ami még fontos legyen, hogy ne kopjon el fél év alatt (láttam a képeket a Razer Goliathus ról.. :( ) szal valamennyire bírja a strapát.. ne ilyen "1 év játék és kidobom" kategória legyen..

    - Mit jelent kontroll vs speed pad? itt olvastam valakinél, a jó pad " pont eléggé tapad ahhoz hogy jó controlja legyen és pont eléggé csúszik ahhoz hogy még ne legyen zavaróan lassú"... nekem ilyen kellene, de ahogy nézem, választanom kell, mert 2 félét gyártanak .. melyik a jobb a speed v a kontroll fpshez?...
    Ha lehet olyan írjon, aki fps-t játszik..
    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák