Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    Én általában csak metrón szoktam lyukasztani. Régen ott sem, de most már túl sok lett az ellenőrzés. Nem járok olyan sokat Pestre hogy megérje bérletet vennem a jegyek meg iszonyat drágák. Amit fizetek 1 jegyért azért mehetek 30km-t vonaton volánon. Itt meg ha 2km-t utazok fizetek ennyit.
    És nem poénból bliccelek egyszerűen túl drága. Nem egyszer gyalogoltam el a keletitől a népligetig azért mert nem akartam bliccelni, de pénzem sem volt. Ha reálisak a távolságok akkor nem bliccelek hanem gyalog megyek. Esetleg ha mindenhol lenne bicikliút akkor mehetnék azzal is.
    Ui: Régebben kb 12 évig volt folyamatosan bérletem amíg Pesten laktam.

    Szerk: Eddig kb ötször kaptak el. Egyszer sem fizettem. ;]
    Mondjuk ebből egy olyan volt hogy épp akkor kapott el egy hölgyemény amikor bérletet akartam venni (aznap járt le) mondtam is neki, hogy mi a helyzet megmutattam neki vagy egy évre visszamenőleg a bérleteimet és elengedett ő normális volt.
    Egyszer meg az egyik ellenőr azzal fenyegetőzött, hogy megver aztán rendőrt akart hívni végül arra akart rábeszélni, hogy fizessem le végül feladta. :DDD

    [Szerkesztve]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák