Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Balala2007 #8180 üzenetére

    Szuper, akkor erre a rejtélyre is megvan a megoldás. Mondjuk így meg nem értem, hogy mi értelme tesztelni, amikor a szintetikus programok még nem is támogatják a procit. :W

    Azt tudom, hogy a Bulldozer L1D es L2-i write through-ak. Az AMD régóta ezt a megközelítést alkalmazza a procijainál.

    (#8178) Hakuoro: Mármint mit? A B0-t még a múlt év közepén hozták ki, így azokat az ES-eket ősszel simán szétküldték a gyártópartnereknek. A nyilván a B1 volt a tervezett modell, amiben már javították a felfedezett hibákat. Ezeket a lapkákat szerintem sokkal jobban őrzik. A B0 innentől már senkinek sem kell, így azért teszik rá a kezüket illetéktelenek. :D
    A domainhaber lehozott egy kiszivárgott listát, hogy a kereskedelmi verzió a B2 és a C0 lesz. Elvileg az előbbi az asztali, míg az utóbbi a szerverbe megy. Később minden C0 lesz, mert már jeleznek egy 8170P-s asztali chipet is, amin 4,2/4,6 GHz a tervezett órajel. Az gondolom ez a B2-nek nem menne.
    A legnagyobb kérdés a gyártókapacitás lesz, hiszen ugyanaz a gyártástechnológia, mint a Llanonál. Az egyértelmű, hogy az asztali Bulldozer lesz hátrányos helyzetben, mert a Llano azokat a piacokat fedi le, ahol nagy a kereslet ... noti, allinone, sff. Ezekre a területekre az AMD nem nevezi a Bulldozert, mert nincs benne IGP, és ez mára kizáró tényezővé vált az OEM gyártóknál.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák