Hirdetés

  • V Rising teszt

    gp Két évvel ezelőtt nem várt sikert hozott a Stunlock stúdió számára a V Rising, és most minden földi jóval teletömve kiléptek a korai hozzáférés árnyékából is. Nézzük, mit is hoznak a teljes pompájú véres kalandok!

  • Elkaszálhatja az Apple az iPhone Plust

    ma Az iPhone Slim viszont apróbb és vékonyabb lehet.

  • Spyra: akkus, nagynyomású, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz Fiery #15526 üzenetére

    Csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy fölényeskedő magabiztossággal a Zen megjelenési dátumaival dobálózni nem épp szerencsés, főleg mindenki által ismert tényként hivatkozni erősen képlékeny időpontokra, sőt ez a topicba tévedő olvasókat is megtévesztheti...

    Sejtésemet sajnos igazoltad, ezek szerint még ott sem tart a fejlesztés, mint reméltem... Már az AMD sem ad ki hivatalos útitervet, nekem olybá tűnik, hogy a VIA-hoz hasonlóan úgy vannak vele, hogy "ha szerencsénk van, akkor majd egyszer valamikor kiadjuk"... Őszintén szólva már nem is várom, így legalább kellemes meglepetés lesz, ha megjelenik... :)

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák