Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Abu85 #14030 üzenetére

    Azt sejtettem, hogy a Carrizo nem fog változni, de azt a 100GLOPS teljesítményt nem érzem annyira univerzálisnak... Értem én, hogy platformosodik a cég és igyekszik egy bizonyos felhasználási módra kihegyezni a termékeit, de azért remélem, hogy hosszú távon a igyekeznek megtartani a PC pozitívumait. Csúnya lenne, ha elérnénk egy olyan pontot, amikor egy Excel táblát csak egy AMD tud megnyitni, míg egy Word doksit csak egy Intel.

    Emellett nem lenne rossz, ha azért olyan partnerek igényeit vennék figyelembe, akikre a felhasználóknak igénye van.

    (#14035) Fiery: A helyzet nem új keletű. Aki eddig vásárlásokból befolyó összegekből akarta fenntartani magát, az már sokkal korábban koppant egyet. Szerintem.

    De most én nem az ARM helyzetének az elemzésébe akartam belemenni, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy a HSA mennyire jelent az ARM/X86 platformok között átjárást. Azért tőled kérdezem, mert az itteni csapatban valószínűleg te foglalkoztál a fejlesztések során a legtöbbet a témával.

Új hozzászólás Aktív témák