Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz icecave #28419 üzenetére

    azt azért érdemes szerintem figyelembe venni, hogy a P3 hiába mélyorientált a valóságban, a mai trendhez képest nagyon lineáris, tehát basszushiányos az efféle hangzáshoz szokott emberek számára (legalábbis saját tapasztalataim szerint, ahogy kollégákkal teszteltettem). Ezzel csak arra akarok rámutatni, hogy azért, mert szerinted is mélyhiányos a mélyorientáltság ellenére, nem biztos, hogy a valóban erősen V-s fülesekben kevés lenne számodra a mély:B

    De egyébként az xDuoo X3 jó választás lehet, most már kijött rá a Rockbox végleges állapotban, így már EQ is van rajta (a mély és magas tartomány dB-nként állítható, de bővebben nem néztem, mert nem érint a dolog szerencsére:B), sokkal jobban testreszabható, kezelhetőbb (habár én a stock gyári software-t is szeretem) és tovább is bírja az akksija.

    Persze nem fényezni akarom, de ugye nem tudok szubjektíven nyilatkozni, nekem ugye az első "komolyabb" lejátszóm és nagyon szeretem:B

    [ Szerkesztve ]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák