Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csako

    veterán

    Sziasztok,
    egy olyan problémám lenne, hogy a flash akadozik, vagyis nem folyamatos a lejátszás videóknál és a játékoknál is befigyel a szaggatás. Az érdekessége az, hogy csak általában csak pár perc után jön elő a jelenség, tehát egy ideig folyamatos. A másik 3 böngészőben ilyen probléma nincs, Firefox clean reinstall meg volt és új profillal is csinálja, (ezt úgy teszteltem, hogy addig máshova raktam az AppData-ból a Mozilla mappámat)
    Flash reinstallal is próbálkoztam, annak elég, ha csak a külön letöltött uninstallerrel törlöm le?
    A probléma nem tudom mióta áll fenn, talán a 10-es aurora óta (most a 14-es van fent), annyira nem zavart, hogy foglalkozzak vele, mert nyitottam egy Chrome-ot, ha kellett valamit nézni YT-on :)
    Esetleg még van néhány dolog, amivel lehet próbálkozni?
    Ja még annyi, hogy az adatlapomon látható gépen és a laptopon is előjön a hiba, nagyjából ugyanazok a programok vannak mind2 gépen, vajon azok közül kavar be valamelyik a lelkivilágába?

    [ Szerkesztve ]

    Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Új hozzászólás Aktív témák