Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lipton

    őstag

    válasz Rent #64051 üzenetére

    Hasonlo dilemmam volt 2 eve. A monster s2r-t neztem talan, ez ugye az ezres kategoria. Egyszeruen nem talaltam olyat amit "megveheto lett volna" es nem horror az ara. A mai napig azt mondom, hogy kinezetre, hangra, stb kell es kesz de a vegen gyozott a racionalitas es cb1000r lett (fz1 volt meg a pakliban).
    Annyival dragabb az indulo ara a japan "atlag" motoroknal, hogy fiatalon megfizetethetetlen (mar ha van), idosebben meg altalaban mindenki csak lebeszelni akart rola.
    Ha tul tudod tenni magad azon, hogy nem monster akkor egy japan 600-as biztosabb vetel lehet.
    Ettol fuggetlenul ennyi idos motort allapotra/tulajra szoktak sokan venni...

  • Geresics

    addikt

    válasz Rent #64051 üzenetére

    Cimborámnak van egy Monstere. Igazából szereti, meg minden, de nagyon sok kompromisszumot kíván a motor!
    - kényelmetlen - egyszer mentek az asszonnyal vele a horvát tengerpartra. Majdnem válás lett belőle, pedig sokszor megálltak iphenni.
    - sz@rul kanyarodik - a srác már vitte magával rutinra is, hogy saját motorral csinálja a jogsit. Az oktató balféknek nézte, és nem hitte, hogy a motor hibája. Elkérte, hogy megmutassa, de majdnem elesett vele. Megállapította, hogy nem bólya-kerülgetésre van kitalálva.
    - a fogorvosok ajánlásával - mert az összes tömést garantáltan kirázza belőled, ha jófajta magyar utakon használod!
    A srác ugyan imádta a mocit, aminek jobb dolga volt, mint a legtöbb embernek, de most vett egy Multistrada-t is! :DDD
    A motor amúgy vizet sosem látott, mindig csoda-kenceficékkel takarította több órán keresztül ( :Y ), és ha csak felhős volt az ég, akkor nem állt ki vele a garázsból! :DDD Az a motor komolyan mondom jobb állapotban van most, mint amikor kitolták a szalonból, pedig 0km óta ismeri az előéletét a gépnek! :U
    Mondjuk azt nem tudom, hogy eladja-e most, hogy megvette a Multistrada-t, de ha igen, akkor az állapota miatt tuti többet kér érte a megjelölt keretnél :(((

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz Rent #64051 üzenetére

    Olyan embertol kellene tanacsot kerned akinek van ilyen motorja. Esetleg vmi ducati klub forumon korulnezni, h mi van.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

  • mrhero

    tag

    válasz Rent #64051 üzenetére

    nalam 600-as hornet es ducati monster volt versenyben. meg nem is halottam a hangjat, de kinezetre a monster szerelem volt elso latasra, ahogy mondod. aztan kicsit olvasgattam es v2-t sokan nem tartottak idealisnak kezdoknek a nyomatekossaga miatt. sornegyest megteped, nagyon nem tortenhet semmi, mert magas fordulaton vadul csak be. ez volt a fo erv. Mar szinte tuti volt a hornet aztan rajottem h en nem is ezt akarom. nem bantam meg egy pillanatig se. ertelemszeruen ha megkerdezed mi a velemeny a monsterrol a ducati klubban, mindenki ajanlani fogja, en is. amennyiben a monster mellett dontesz, a klub tagjai szivesen segitenek, van ra kulon forum is leendo monster tulajoknak.

    A kenyelem relativ, en soha nem ereztem kenyelmetlennek kiveve amikor legeloszor raultem a probauton, de uton hazafele mar meg is szoktam. a motorvasarlas valakinel (reszben) racionalis alapokon nyugszik, nekem inkabb erzelmi alapu volt.

Új hozzászólás Aktív témák