Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz runner 125 #5808 üzenetére

    hát a történet eleje nincs a szalagon, bármi lehet.. nem foglalnék állást, már csak azért sem, hogy ne legyek elfogult.. én például nem csapnám el azt aki belerúg az autómba.

    viszont megkínoznám és feláldoznám, a vérében fürödnék és felgyújtanám a motorjával együtt.. kicsi a világ biztos találkoznánk még az életben, ha akkor sikerül elmennie. azért merem ezt kijelenteni, mert én maximálisan konfliktuskerülő ember vagyok. ha már idáig elfajul bármi, arról biztosan nem én tehetnék és jogos lenne a haragom, így törvények ide vagy oda, a vendettát teljes lelki nyugalommal hajtanám végre.
    én kérek elnézést.

    láttam már olyan motorost akinek nem nyílt szét a kocsisor, ezért bőgette a motort és az utas ütötte a kocsik tetejét, ablakát.. én eleve úgy közlekedek, hogy elférjenek, így engem nem buzeráltak, nem tudom megmondani mi lett volna ha engem csesztetnek..
    viszont ha meg én nem férek el, megállok és leszarom, tudok várni.. amint megmozdul a forgalom előnyöm van, aztán legyen rá büszke a tahó, hogy feltartott pár másodpercig.. a motor _mindig_ gyorsabb, kár baszakodni velünk...

    egyszer egy faszi direkt betartott nekem a lámpánál, nem tudtam elmenni mellette balról.. vártam. elindult a sor, elkezdtem előzni jobbról, ő meg telefonnal a kezében (szőkével a jobb1-ben) vigyorgott rám egy "mi van nem fértél el" arckifejezéssel.. összes ablak le volt húzva, és a mellette lévő sáv szabad volt, ott nem tudott feltartani, viszont rájöttem hogy igazából nem is sietek sehová, meg arra is rájöttem, hogy egyesben 110-ig jó vagyok, meg jó hangos is.. 1 lámpa után az összes ablakot fel kellett húznia, a második lámpánál le kellett raknia a telefont, és csúnyán nézett, majd lekanyarodott másfelé, és megállt folytatni a telefonálást.. nem szoktam beszállni a "ki ütött vissza először" játékba de itt nagyon jól esett a morális fölény :D

    Nincs időm kedvesnek lenni!

  • boogie84

    veterán

    válasz runner 125 #5808 üzenetére

    Ma már láttam a videót. Nagyon higgadt volt a motoros. Valószínűleg a hülye autósnak nem tetszett hogy közöttük megy el, és ezért beszorította a másik autós közé.

    Ma rám is dudáltak, mert az öreg papi nem bírta elviselni h motorral beférkőztem a közé és 2 autónyira lévő autó közé. Körforgalomhoz közelítettünk, természetesen az a sáv üres volt, amiből át kell menni a mellette lévőbe, hogy a körforgalomba tudj menni. Bealudt az öreg, én meg bekanyarodtam. Nem bírta ki h ő várt erre lehet több percet is, én meg befértem közéjük...

    Még egyszer.... higgadt volt a motoros ebben a videóban, ez volt az autó szerencséje. Le a kalappal.

    (#5823) doc: Kibírtuk, tök jó volt végre egy nagyobb karikát menni! Élveztem, meg azt is h első gumi csere erősen érik. R17-ből érkezni fog a Pilot power 2ct. Legpuhább utcai.

    [ Szerkesztve ]

    A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Új hozzászólás Aktív témák