Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz A Zéé #114519 üzenetére

    Ennyiért tuti Alpine Sektor vagy Faster cipőt vennék könnyebb puhább és 100x jobb minőségben.

    Vagy SuperZone és a Mugenrace fél magas cipője.

    Egyébként a Shoxot elfelejteném a helyedben, drágán adnak szart vagy közepesen drágán még szarabbat.

    Itt még körül néznék:
    Fokt, SuperZone, Kelomotor, Motoroázis, Bátszimotor, Rider13, Moto.hu

    Amim eddig a shoxból volt legfeljebb 2 szezont élt meg, a bőrruha a 3. elejére úgy nézett ki mintha megrángattam volna a földön. (Hiába a viasz)
    Kesztyű második szezon közepén balkézen kiszakadt 2 ujj, kikopott a kuplungtól.(Spidi STR4 3. szezon, közel mint az új)

    Motoros farmer mindenképpen kevlár betétes legyen és vigyázz azért mert jó méretben még nem feltétlenül lesznek motoron is jó helyen a térd peotektorok, én pont a Mugen farmerrel szívtam ezt meg, a térdem felső élén ér véget a proti.

    Az Icon farmereket is nézd meg nagyon jók.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Biqci

    aktív tag

    válasz A Zéé #114519 üzenetére

    Tavaly vettem a nyárra a Louis-ból Highway farmert, kevlárbetétes és egy kissé elasztikus anyagból készült. Nem nagy szám, de eddig meg vagyok vele elégedve, esetleg annyi, hogy picit jobban csúszik mint a téli gatyám.
    Bakancs pedig az Alpinstars Fasters 2 nekem bevált, van háromféle belőle, sima, vízálló és lyukacsos jobban szellőző, lehet választani tetszés szerint
    Nem lesz amúgy kicsi a Duke? Csak az XXL méretből kiindulva :)

    "For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

  • #31733248

    törölt tag

    válasz A Zéé #114519 üzenetére

    A Mugenrace 1835 megéri az árát, nagy méretűek és jók a szellőzői, sokkal komfortosabb egy ilyen, mint egy 10-15 ezerrel olcsóbb, de rosszul szellőző kabát, ami csorbítja a motorozás élményét. A váll- és könyökprotektorokat sem kell kicserélned benne, mert jó minőségűek. Kelleni fog viszont még egy jól szellőző hátprotektor, erre az Alpinestars KR-2i-t javaslom. Könnyű és nem izzad bele a hátad, nagyon jól szellőzik.

    Farmerből javaslom meggondolni a Modeka Glenn kevláros farmert. Védelmi szempontból jobb és teljesen utcai öltözetnek néz ki.

    Cipőből a TCX és az Alpinestars különböző modelljeit javaslom. A két üzlet egy kerületen belül van és mindkét helyen nagy a választék.

Új hozzászólás Aktív témák