Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etnies

    senior tag

    válasz hroberto #96366 üzenetére

    Nem, ezek szerint te vagy funkcionális analfabéta. Továbbá a sportdobosok közel sem 80%-a a motorosoknak, jóval kisebb az a szám, szerencsére.

    A magyar nyelvben van különbség a "sportdobos köcsög" és a "köcsög sportdobos" szópár között, gondolkozz el rajta és nézd meg, hogy én melyiket használtam!

    Ha nem jössz rá a megfejtésre, akkor itt egy kis segítség: nem minden sportdobos köcsög, de van köcsög sportdobos.

    Kifejezetten gyűlölöm a napemeles-zajszennyező köcsögöket, akik esténként felkeltenek, mert mekkora poén a kis utcában hajnali egykor tiltásig pörgetni ugye. Ha felajzva tartanám az íjam, utána is lőnék egyet.

    Lent írták, hogy vannak olyanok, akik morcosítják a motor hangját és benne hagyják a DB killert, nekik megy a pacsi.

    A többi, babakocsi mellett elguruló faszsággal meg etessék a haverjaikat. Soha nem tudhatod, hogy, meddig megy el a motor hangja, lehet hogy a bokor mögött van egy ház, ahol épen alszik valaki és te nem is látod, de felriasztod. Magyarországi lakhelyemen is hallom nyári esténként, ahogy egy-egy Rossi elszáguld az M0-án, pedig 8 km-re van az ablakomtól.
    Ne nekem kelljen már szégyenkeznem a sok antiszociális ember helyett, hallod?

    "önmagam hite vagyok magamban"

Új hozzászólás Aktív témák