Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz -Mike- #94361 üzenetére

    Kérdeznék még.
    Ez az Austin Racing amit én linkeltem vajon honnan küldi a termékeket? Anglia, nem? Ez egy angol cég gondolom.
    Csak mert akkor az Af1racing-gel szemben talán annyi előnye van, hogy vám és áfamentes. Tévedek?

    Illetve ebből következik is a kérdésem második fele. Az Af1racingről bármi is jön, vám, és áfa illeti, igaz? Ha jól látom texasi cég.
    A vám hogy is van? Milyen mértékű?

    Rendelt már innen valaki, minden rendben volt?

    Továbbá, a 2017-es kipufogók nem lesznek jók a 2018-as modellre? Magyarul ne is spekuláljak ilyennel?

    Sajnos közvetítő vagyok, és nem is értek annyira hozzá, ezért a bugyutának tűnő kérdések, srry. :F De igyekszem minél kevesebb postás melóval megoldani a dolgot, és inkább kérdeznék többet. :B

    (#94367) geresics
    Ha egyébként vannak még más bolt oldalak is, ahol érdemes keresgélni, szívesen fogadom ötletként. :R

    És akkor jöjjön egy olyan kérdés ami engem is foglalkoztat. Mi a helyzet ezekkel az e betűkkel a kipufogókon?
    Én egy Two Brothers kipuffal vettem a motorom, de megvan a gyári is. Előbbi nyilván jobban tetszik, de a motoros oktatóm azt mondta, ezen nincs e betű leveszik a rendszámom. Haver meg azt mondta, biztos hogy talál rajta e betűt, mert ez csak egy utcai kipufogóvég. (Ezt még nem kerestük meg, de ettől függetlenül érdekelne, hogy ez is úgy működik mint az autón a fólia? Műbizonylat kell hozzá, vagy mi?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák