Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    zgospel: De most komolyan... Olyan érzésem van, mint amikor a kollégák azon vitatkoztak, hogy ki rendelje a pizzát, mert senki nem akarta felhívni az éttermet, és végül 2 óra késéssel ebédeltek - duzzogva...
    Fel kell hívni a kereskedést, vagy ha féltek a telefontól, írjatok e-mailt!

    Persu: FullGas-nál tavaly voltam kipróbálni az R1200GS Adventure-t, és mivel teljesen értelmesen beszéltem a csókával (aki szintén teljesen normális volt) fél óra helyett 2,5 órára adta a vasat, valamint idén, mikor jeleztem, hogy mennék megint, azt mondta, hogy októberig bármikor (!) mehetek, csak előtte pár nappal jelezzem! Ennyi. Semmi vudu...

    Pocee: köszönjük, esetleg még odaírhattad volna, hogy "az ABS és/vagy a régi gumi HSM életébe fog kerülni", esetleg, hogy a "MotorosVándor videók jók", vagy hogy "Persu nem is ért a szereléshez, mert nem tudott segíteni a rézf@szú baglyokon", esetleg, hogy "Kolondrum nyelvtantanár lett", és még sorolhatnám... Talán unatkozol, és mivel nincs már Győzike show (ugye nincs? :F ), gondoltad itt szórakoztatod magad?

    De most komolyan srácok... az elmúlt napokban született több, mint 100 hsz. és ebből mennyinek volt értelme? 10%-nak? :F

    u.i.: igen, ez a hsz. sem értelmes, és ha így folytatódik, már olvasni sem lesz értelme ezt a fórumot, nem hogy hozzászólni... :(((

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák